NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Dzisiaj kolejne msze św. według porządku niedzielnego. Nie będzie mszy św. wieczorowej o godz. 18:00.

 2. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny msze św. o godz. 07:00, 09:00, 10:30 i o godz. 12:00. Nie będzie mszy św. o godz. 18:00. W dniu jutrzejszym w miejsce homilii będzie odczytany List Rektora KUL Jana Pawła II.

 3. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy mimo ograniczeń uczestniczyli licznie w Triduum Paschalnym a zwłaszcza w dzisiejszej uroczystości. Dziękuję wszystkim kapłanom za czuwanie w konfesjonałach. Dziękuję Siostrom Salezjankom, zwłaszcza siostrze Annie za piękną dekorację ołtarza, pani organistce za oprawę muzyczną naszych uroczystości, dziękuję panu kościelnemu, Wspólnocie Żywego Różańca, Asyście, Służbie Liturgicznej Ołtarza i wszystkim wiernym za złożone świadectwo wiary.


  Dziękuję tym, którzy dekorowali Grób Pański oraz posprzątali i udekorowali nasz kościół na czas świąteczny; ks. Sławomirowi, tym, którzy mu pomagali w zrobieniu dekoracji, dziękuję ministrantom i lektorom za ich posługę.

 4. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego przyniesiemy do kościoła skarbonki z jałmużną wielkopostną i złożymy je do kosza przed ołtarzem.

 5. Dziękuję z serca wszystkim, którzy w Wielkim Poście włączyli się w akcję naszego Parafialnego Caritas zbiórki żywności dla ubogich parafian. Dziękuję stowarzyszeniu „Caritas” za przeprowadzenie tej akcji i obdarowanie paczkami potrzebujących a także za rozprowadzanie świec i baranków wielkanocnych.

 6. Dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły w ostatnim czasie na kościół:
  – bezimienne – 2 razy po 100 zł.

 7. W dzisiejszą Uroczystość przypada pierwsza niedziela miesiąca. Składane ofiary to taca gospodarcza, która przeznaczona będzie na dalszy remont schodów kościoła.

 8. Jak zwykle na zakończenie przypominamy i zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, świątecznych numerów tygodnika „Niedziela”

  Wszystkim naszym parafianom i gościom z serca życzymy w tym czasie obfitości darów Zmartwychwstałego Pana. Niech radosne Święta Wielkanocne napełniają nas duchową siłą i nadzieją na zwycięstwo dobra nad złem w naszej codzienności. Niech Bóg zachowa w zdrowiu nasze rodziny, naszych bliskich i obdarza wszystkich swoim pokojem!
  Życzymy wszystkim dobrego świętowania!
Msze święte

Niedziele i święta 7:00 9:00 10:30 12:00 18:00 (spowiedź w trakcie Mszy Św.)

Dni powszednie 7:00 18:00 (spowiedź w trakcie Mszy Św.)

Spowiedź w wakacje przed Mszą Św. i po jej zakończeniu gdy taka jest potrzeba.

Kancelaria

pon. 15:00 - 17:00
wt. 10:00 - 12:00 15:00 - 17:00
śr. 15:00 - 17:00
czw. 10:00 - 12:00 15:00 - 17:00
pt. 10:00 - 12:00 15:00 - 17:00

W wakacje kancelaria czynna od pn. do pt. w godz. 15:00 - 17:00