OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Wniebowstąpienie Pańskie – 17.05.2026
- Taca inwestycyjna: Dziękujemy za ofiary złożone na cele inwestycyjne parafii w zeszłym tygodniu. Do kasy wpłynęło 8.137 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
- Rocznica Pierwszej Komunii Świętej: Dziś podczas Eucharystii o godz. 10.30 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii Świętej. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za dar ołtarza oraz o ich troskę o dzieci o praktykowanie ich wiary.
- Dziś o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 1 szkoły średniej.
- Nabożeństwa majowe: Nabożeństwa majowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30 (w środy wraz z Nowenną również o godz. 17.30).
- W tym tygodniu nie będzie spotkania biblijnego.
- Za tydzień 24 maja w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w ramach przygotowania do bierzmowania, zapraszamy kandydatów do kościoła jezuitów na Mszę św. o godz. 18.00 oraz czuwanie dla młodzieży. Zapraszamy również rodziców do uczestnictwa w tej modlitwie razem ze swoimi dziećmi, aby w sposób szczególny powierzali je w tym szczególnym czasie przygotowywania się do przyjęcia tzw. sakramentu dojrzałości. Informujemy również, że udzielenie sakramentu bierzmowania odbędzie się w naszej parafii 1 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00.
- Również w przyszłą niedzielę po mszach świętych harcerki rozprowadzać będą ręcznie wykonane ozdoby. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na harcerski sprzęt obozowy.
- Z okazji 200-leia Żywego Różańca organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 06 czerwca. Zapisy u p. Grażyny Chawińskiej.
- Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela”.
W minionym tygodniu odeszli do Pana:
+ Ewa Łabuzińska l. 66
+ Sebastian Pielużek l. 49
+ Jan Wyrek l. 70 ( pogrzeb poza Parafią)
+ Jan Wróbel l. 79 ( pogrzeb poza Parafią)
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…











